Начальник УМВС України в Полтавській області Олег Бех очікує, що на початку 2016 року очолювана ним структура матиме назву “Головне управління поліції у Полтавській області”. “7 листопада набирає чинності Закон про поліцію. Нині ми визначаємося, хто продовжить працювати на посадах, хто не відповідає посадам і звільниться. До кінця року Міністерство внутрішніх справ України має представити завершальну структуру поліції, тому після Нового року сформують і наше управління. Але впродовж 2016-го перехідний процес ще триватиме”, – зазначив Олег Бех.
Реформа міліції
Опубліковано: 10 Листопада 2015
![Друкувати Друкувати](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/plugins/wp-print/images/printer_famfamfam.gif)