Прикра поразка “Дніпра”

Дніпропетровський “Дніпро” в четвертому турі групового етапу Ліги Європи поступився на виїзді французькому “Сент-Етьєну”. Команда Мирона Маркевича не показала своєї гри, за що суперник покарав її трьома сухими м’ячами. На 39-й хвилині Моне-Паке увійшов до штрафного майданчика “Дніпра” і без особливих перешкод прицільно пробив у дальній кут. Під завісу першого тайму після подачі з флангу відзначився Селезньов, проте рефері зафіксував порушення правил і гол не зарахував. Однак, як показав повтор, Євген не фолив, і суддя таким чином скасував чисте взяття воріт.
У другому таймі “Дніпро” спробував зі старту огризнутися, проте дуже швидко французи повністю взяли ініціативу. На 52-й хвилині Берич подвоїв рахунок. А через десять хвилин Амума поставив останню крапку в цій грі – 3:0. У підсумку – прикра поразка, яка значно погіршує шанси команди Маркевича на вихід до плей-оф.