“Олександрія” – “Ворскла” – 1:1

У  футбольній Лізі Парі-Матч відбувся 13-й тур. Полтавська “Ворскла” грала на виїзді із ФК “Олександрія”. На 18-й хвилині, після подачі кутового, господарі змусили Богуша капітулювати. І лише у другому таймі, на 78-й хвилині, Шиндер зумів відіграти пропущений м’яч – 1:1. Обидві команди мали моменти, щоб забити переможний гол, але зробити цього їм не вдалося. Рахунок так і залишився незмінним.
У звітній зустрічі за наших земляків грали: Богуш, Сімінін, Даллку, Скляр (Бартуловіч, 46), Громов, А. Ткачук, Шиндер, Чеснаков, Сапай, Дитятьєв, Турсунов (Бараннік, 77).
Результати інших матчів 13-го туру: “Зоря” – “Шахтар” – 1:7, “Чорноморець” – “Сталь” – 1:1, “Олімпік” – “Дніпро” – 1:1, “Динамо” – “Металіст” – 2:0, “Волинь” – “Говерла” – 0:0, “Карпати” – “Металург” – 1:0.

***

Відбулося жеребкування чвертьфіналу Кубка України з футболу. На цьому етапі змагань суперником “Ворскли” буде донецький “Шахтар”. “Олександрія” поміряється силами із “Динамо”, “Волинь” – із “Зорею”, а “Сталь” – із “Дніпром”. Перші зустрічі відбудуться 3 грудня, матчі-відповіді – 2 березня 2016 року. Перший поєдинок “Ворскла” проведе вдома.