![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2015/09/IMG_1176.jpg)
Напружено добігали останні хвилини приготування на площі перед адмінбудівлею, що по вулиці Жовтневій, 45, у Полтаві. З прапорами, синьо-жовтими букетами квітів рідні, друзі, представники влади, громадськість застигли у чеканні приїзду бійців 16-го окремого мотопіхотного батальйону Збройних сил України. Свого хвилювання не приховувала й родина Лукашів із Полтави. – Прийшли зустрічати чоловіка, батька, дідуся. Його мобілізували […]