Представництво інтересів громадян та держави в суді

Відбувся брифінг прокурора області Яна Стрелюка, на якому він поінформував журналістів про роботу органів прокуратури області з питань представництва інтересів громадян та держави в суді.
Ян Стрелюк зазначив, що цьогоріч органами прокуратури області забезпечено результативне реагування на порушення вимог закону. Особливу увагу приділено вивченню стану законності при використанні об’єктів державної та комунальної власності, у бюджетній сфері, при наданні та використанні земель, у сфері охорони навколишнього природного середовища.
Зокрема до суду пред’явлено позовів на суму понад 148 мільйонів гривень. Задоволено 297 позовів на загальну суму майже 65 мільйонів гривень, інші позови перебувають на розгляді.
Активізовано представницьку діяльність щодо захисту державної і комунальної власності, де до суду заявлено вимоги щодо повернення у власність держави майна на загальну суму більше 86 мільйонів гривень. Загалом щодо здійснення представницької діяльності органами прокуратури розпочато 39 кримінальних проваджень, у тому числі 31 – у сфері захисту інтересів держави.
Вжитими заходами прокурорського реагування до комунальної власності повернуто 746 гектарів незаконно наданих земель. На захист прав неповнолітніх цього року прокурорами заявлено 50 позовів на суму майже 6 мільйонів гривень.

Прес-служба Полтавської
обласної прокуратури

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати
12345 (Без оцінки)
Loading...

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.