![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2014/12/DSC_0251-1.jpg)
На Полтавському поштамті пройшла акція Полтавської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” “День передплатника”, організована спільно з редакціями провідних ЗМІ. Кожного передплатника, який під час акції оформив передплату періодичних видань на наступний рік чи кілька місяців, чекали подарунки і сюрпризи. Начальник Полтавського поштамту Ніна Коломієць наголосила, що в місті вже передплачено на 2015 рік […]