“Олімпія” – на полтавському Олімпі

У  Полтаві на стадіоні “Лтава” проходив фінал Кубка області. До останнього раунду цих престижних змагань дійшли команди “Нове життя” із села Андріївка Машівського району та “Олімпія” із села Савинці Миргородського району. Фінальна зустріч виявилася цікавою і безкомпромісною. Першими м’яч забили футболісти “Нового життя”, на 30-й хвилині відзначився Сергій Зав’ялов. За три хвилини до завершення першого тайму рівновагу відновив миргородець Юрій Богиня – 1:1. У другій половині зустрічі обидві команди демонстрували видовищний, комбінаційний футбол і мали чимало моментів для взяття воріт. Утім більше пощастило футболістам із Савинців. На 85-й хвилині вирішальний гол забив Владислав Рудченко. Тож остаточний рахунок – 2:1. Він засвідчив, що “Олімпії” вдалося цього року підкорити кубковий полтавський футбольний Олімп.