Втрата лідерства

Кременчуцький “Кремінь” у матчі 10-го туру зіграв у Києві з командою “Оболонь-Бровар”. Господарі відкрили рахунок вже на 8-й хвилині. Після подачі кутового і боротьби за м’яч у штрафному майданчику воротар кременчужан намагався вибити м’яч, але арбітр зафіксував, що “шкіряний” вже перетнув лінію воріт – 1:0. Відігралися гості у другому таймі. Після навісу з флангу захисники вибили м’яч, але прямо на Вовкодава, який з 25 метрів під кутом до воріт забив гол-красень – 1:1. Через три хвилини також флангова атака принесла перемогу киянам – 2:1. Після цього результату наші земляки втратили лідерство у другій лізі. Наступний матч “Кремінь” зіграє у неділю, 5 жовтня, у Кременчуці з “Черкаським Дніпром”.