Невдалий старт

Стартував черговий чемпіонат України з жіночого футзалу. Полтавська “Ніка-ПНПУ” в Дніпропетровську зіграла з місцевою “Злагодою-Олімп”. На 12-й хвилині рахунок відкрили господарки – 1:0. Згодом Таїсія Бабенко зрізала м’яч у власні ворота – 2:0. Після перерви полтавки намагалися відігратися, але отримали не тільки пенальті, а й вилучення. Рахунок став 3:0. Навіть після такого перебігу подій бронзові призерки минулого чемпіонату змогли забити два м’ячі. Відзначилися Єрмоленко і Мочалова – 3:2. Після цього суперниці обмінялися голами. У “Ніки” забила Єрмоленко з пенальті – 4:3. Полтавки намагалися зрівняти рахунок, але перед закінченням протистояння знову пропустили м’яч. У підсумку – поразка “Ніки-ПНПУ” – 3:5.