Голландські медалі полтавських параолімпійців

У  голландському Ейндховені завершився параолімпійський чемпіонат Європи з плавання. Українські спортсмени стали чемпіонами світу, здобувши 94 нагороди – 37 золотих, 29 срібних та 28 бронзових медалей. На другому місці – збірна Росії, на третьому – Великої Британії. Вдало на цих престижних змаганнях виступили наші земляки. Євгеній Богодайко завоював 7 золотих та 2 срібні медалі, Дмитро Виноградець – 7 золотих та 1 срібну. Полтавські спортсмени вже на кількох міжнародних турнірах поспіль є безперечними незмінними лідерами Національної збірної України. На урочистий п’єдестал також піднімалися полтавці: Оксана Хруль  (2 “золота”, 1 “срібло” і 1 “бронза”), Юрій Божинський (1 “золото”), Ярослав Денисенко – (2 “срібла”), Наталія Шестопал – (1 “бронза”).