На найвищій сходинці п’єдесталу

На чемпіонаті України з веслувального марафону на байдарках і  каное, що проходив у Вінниці, представники Полтавщини завоювали загалом 8 медалей, з них чотири – найвищої проби. Чемпіоном країни серед чоловіків на каное-одиночці (дистанція  – 26 км) став полтавець, багаторазовий чемпіон і призер марафонських чемпіонатів Європи і світу Едуард Шеметило. Серед юніорів на каное-одиночці (18 км) перше місце – у полтавця Андрія Безуглого. У жінок (молодь до 23 років) на байдарці-одиночці (23 км) медалі завоювали комсомольчанки: золоту – Анастасія Білоус, бронзову – Анна-Марія Виноградова.
У першості юніорів на каное-двійці (18 км) другу золоту медаль завоював полтавець Андрій Безуглий у парі з Михайлом Приходьком із Миколаєва. Бронзовими призерами стали комсомольчани Денис Александров і Дмитро Шпак. Батько Дмитра – майстер спорту міжнародного класу Олексій Шпак із Комсомольська – в екіпажі з Андрієм Марковським із Ковеля Волинської області виборов “срібло” у першості серед чоловіків на каное-двійці (26 км). Полтавець Дмитро Загній завоював срібну медаль серед молоді до 23 років у веслувальному марафоні на каное-одиночці.