Празька “бронза” кременчужанки

Представники нашої країни з тріумфом завершили черговий етап Кубка Європи U21 в рамках відбору  до чемпіонатів континенту й світу серед юніорів. Турнір проходив у чеській столиці Празі. Чоловіча збірна з трьома золотими медалями  вийшла на перше місце в командному заліку. В жінок “бронзу” здобула кременчужанка Єлизавета Каланіна, яка виступала у ваговій категорії понад 78 кілограмів. У півфіналі вона програла суперниці з Бразилії, у поєдинку за третє місце була сильнішою за польську атлетку і з представницею Казахстану розділила “бронзу”.
У загальнокомандному заліку команда України посіла друге місце, поступившись представникам Бразилії. Загалом у змаганнях брали участь спортсмени із 36 країн, повідомляє офіційний сайт Федерації дзюдо України.