![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2014/06/DSC_0505.jpg)
У школах області пролунали останні дзвоники. Для понад 8700 випускників цьогорічний срібний передзвін став по-справжньому останнім. Під час урочистих лінійок були і сльози розчулених випускниць та матусь – розставатися завжди важко; і слова вдячності рідним школам, вчителям; і побоювання невідомого, яке чекає попереду, в самостійному житті. Й одночасно радість від того, що виросли, стали дорослими. […]