![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2014/04/IMG_7223.jpg)
Нечасто так буває, щоб гості концерту мало не на повний голос співали разом із улюбленими артистами й настільки світились від щастя, що теплішим ставав навіть звичайний весняний день. А концерт легендарного українського народного хору “Калина” Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбувався якраз просто неба, біля будинку обласної ради й облдержадміністрації. Подарувати улюбленим виконавцям […]