Новонароджених реєструватимуть в органах соцзахисту

Відтепер батькам не потрібно окремо реєструвати місце проживання новонароджених дітей. Дані щодо місця проживання дитини для реєстрації міграційній службі надає орган соціального захисту, в якому оформлюється відповідна соціальна допомога.
Спрощення процедури реєстрації місця проживання дитини передбачено наказом МВС України від 21.01.2014 р. №43, який нещодавно набрав чинності. Відповідно до наказу органи соціального захисту надають підрозділам міграційної служби дані про місце проживання, які зазначив законний представник новонародженої дитини у заяві про призначення допомоги при народженні дитини.
Раніше реєстрація місця проживання дитини була обов’язковою умовою при зверненні до органів соцзахисту, тож нововведення зекономить батькам час на відвідування підрозділу міграційної служби для здійснення такої реєстрації та отримання довідки.
У тому разі, коли батьки дитини проживають за різними адресами, при зверненні до органів соцзахисту необхідно буде окремо зазначити, що місце проживання дитини погоджено кожним із батьків.
Якщо під час опрацювання даних міграційною службою буде встановлено, що місце проживання одного з батьків дитини або її законного представника не зареєстровано або в реєстрації місця проживання дитини відмовлено, про це негайно буде повідомлено орган соціального захисту населення.

Прес-служба управління ДМС України
в Полтавській області

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.