![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2014/01/DSC_0414.jpg)
Полтавська обласна організація багатодітних сімей діє з 1997 року. Очолює її громадська активістка, депутат Полтавської міської ради Галина Гаретова. Вона розповідає, що об’єднаним у спілку родинам, а загалом їх в організації близько ста, надають допомогу в юридичних, соціальних та інших питаннях. Доводиться відстоювати їхні права в судах, зокрема по пільгах, реструктуризації комунальних боргів, займатися проблемами […]