Путівки на чемпіонат Європи

Вони підкреслили, що Полтава вдруге приймає турнір подібного рівня. Цього року наша область виборола таке право завдяки здобуткам полтавських спортсменів, представників обласної федерації кіокушин карате під керівництвом Дмитра Прасолова. Зокрема торік спортсмени обласної федерації здобули перше командне місце на турнір за Кубок України серед чоловіків та жінок, у складі збірної України на міжнародних змаганнях різних рівнів завоювали п'ять золотих медалей, по дві срібні й бронзові. У нинішньому ж чемпіонаті брали участь 120 спортсменів із багатьох регіонів України. Перевірити свої сили приїхали і каратисти з Молдови. Полтавщину представляли 25 спортсменів. Найкраще з них виступила Тетяна Івахно (в/к до 55 кг), яка здобула "золото". "Срібної" медалі був удостоєний Олександр Костенко (в/к до 70 кг). Вони зараховані до збірної України та здобули путівки на чемпіонат Європи.