Вдалий дебют

Втім, до завершення першої 45-хвилинки на табло залишалися нулі. У другому таймі “Ворскла” додала в атаці, й невдовзі її зусилля увінчалися успіхом. Скориставшись помилкою захисника “Кривбаса”, на 50-й хвилині влучно пробиває Ребенок – 1:0. На 79-й хвилині криворіжці грубо зупиняють у своїй штрафній Безуса. Арбітр призначає пенальті, яке впевнено реалізує Янузі – 2:0. Під завісу матчу гості зуміли підсолодити гіркоту поразки, відквитавши один м’яч, – 2:1.
У цій зустрічі наші земляки грали таким складом: Казаков, Селін, Курилов, Даллку, Чеснаков, Ребенок (Чичиков, 89), Безус, Краснопьоров, Маркоскі, Кривошеєнко (Буднік, 75), Янузі.
Результати інших матчів 21-го туру: “Зоря” – “Карпати” – 5:1; “Олександрія” – “Волинь” – 0:1; “Чорноморець” – “Іллічівець” – 1:0; “Металіст” – “Оболонь” – 1:0; “Шахтар” – “Дніпро” – 1:1; “Динамо” – “Арсенал” – 1:0. Матч “Таврія” – “Металург” Д не відбувся через незадовільний стан поля кримчан.
Наступну гру чемпіонату “Ворскла” проведе 10 березня у Дніпропетровську із місцевим “Дніпром”.