«Ворскла» – «Чорноморець»: на класі й досвіді

Гості непогано розпочали і створили перший серйозний момент у матчі – Бурдужан із лінії штрафного майданчика намагався закинути м’яч за комірець Долганському, але, на щастя, “смугастий” пройшов повз ворота. Відповідь “Ворскли” десять хвилин по тому вийшла не менш ефектною, проте більш ефективною – полтавці розіграли стрімку контратаку, Безус вивів на побачення із голкіпером “Чорноморця” Кривошеєнка, і Безотосний, рятуючи ситуацію, був вимушений піти на фол останньої надії – “червона” картка для воротаря і майже 70 хвилин численної переваги для полтавців. Скористатися нею вдалося вже ближче до завершення першого тайму – Закарлюка з кутового зробив свою чергову фірмову передачу, і Янузі залишалося поцілити у ворота: албанський нападник, який цього сезону просто-таки вражає результативністю, відкрив рахунок. Тут же полтавці могли подвоїти перевагу, але іншому албанцеві – Даллку – забракло влучності.

Після перерви характер гри не змінився – “Ворскла” впевнено контролювала м’яч і продовжувала турбувати голкіпера-дублера Паста. Могли відзначитися все той же Янузі та Безус, проте трохи не пощастило. Натомість на 60-й хвилині старання партнерів вдалося довести до логічного завершення Громову, який замінив Закарлюку. Знову вдало асистував Безус, який вивів Артема віч-на-віч із Пастом. Голкіпер не став повторювати помилку партнера і на зіткнення із форвардом не пішов, у результаті молодий нападник пошив у дурні й Паста, й ще двох захисників, несильним ударом закотивши м’яч у дальній кут. Ну а на 68-й хвилині справжній шедевр видав екс-одесит Ребенок – Павло отримав шкіряного неподалік штрафного і, підлаштувавши його під удар, з ходу пробив: Паст, який необачно вийшов із воріт, устиг цей м’яч провести тільки поглядом.

У кінці поєдинку гості дозволили “морякам” забити гол престижу, невдало зігравши при розіграші кутового. Втім, навіть цей пропущений м’яч не зіпсував настрій ані футболістам, ані Миколі Павлову, що є дуже гарним знаком напередодні дебютного поєдинку полтавців у груповому етапі Ліги Європи.

“Ворскла” грала в такому складі: Долганський, Матвеєв, Даллку, Краснопьоров, Безус (Ткачук, 90), Кривошеєнко, Закарлюка (Громов, 42), Янузі (Баранник, 73), Селін, Чеснаков, Ребенок.

Результати інших матчів: “Шахтар” – “Волинь” – 5:1, “Динамо” – “Іллічівець” – 3:1, “Зоря” – “Дніпро” – 2:0, “Таврія” – “Кривбас” – 1:2, “Металіст” – “Арсенал” – 0:0, ПФК “Олександрія” – “Карпати” – 1:1, “Оболонь” – “Металург” – 0:1.