Й ось у дитячому відділенні лікарні відбулося свято з нагоди відкриття відремонтованої частини приміщення. Тут по-сучасному оздоблені палати, в яких встановлено по два ліжка для малят і їхніх мам, шафи, умивальники, навіть картини. Медики, батьки маленьких пацієнтів не приховують задоволення: у таких умовах і діти одужуватимуть швидше.
Подарунок для малят та їхніх мам
Опубліковано: 7 Вересня 2011
![Друкувати Друкувати](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/plugins/wp-print/images/printer_famfamfam.gif)