Черговий програш на виїзді

Протягом усього матчу ігрова й територіальна перевага була на боці запоріжців, які забили досить швидкий гол уже в другій своїй атаці. Й допомогли їм у цьому “ворскляни”. На 9й хвилині Ліма з лівого флангу зробив націлену передачу на Пісоцького, який потужно пробив у напрямку воріт полтавців. М’яч летів повз ворота, але на його шляху опинився захисник гостей Пєсков, від якого м'яч і зрикошетив у сітку. До речі, за всю гру це був єдиний удар у площину воріт у виконанні наших земляків. На жаль, власних воріт. За 90 хвилин “білозелені” не створили жодного небезпечного моменту. Всі їхні намагання завершувалися ще на підступах до штрафного майданчика металургів. Господарі ж подвоїли рахунок на останній хвилині матчу. Індивідуальну майстерність продемонстрував Жуніор, після удару якого м’яч від штанги опинився у воротах, які захищав Величко.
“Металург” З переміг, але чи вистачить йому цього для збереження “прописки” в елітному дивізіоні?
Результати інших матчів 26го туру: “Волинь” – “Оболонь” – 1:0; “Карпати” – “Таврія” – 1:0; “Арсенал” – “Динамо” – 0:3; “Шахтар” – “Металіст” – 2:1; “Кривбас” – “Дніпро” – 0:3; “Зоря” – “Металург” Д – 0:2; ПФК “Севастополь” – “Іллічівець” – 1:0.