Будинок музею – шедевр архітектури в стилі українського модерну, зведений у 1903–1908 роках за проектом художника-архітектора Василя Кричевського.
Нині фонди унікального зібрання музею налічують близько 300 тисяч експонатів. У 40 залах постійно поновлюються експозиції. Тут – вічність, утілена в діалозі минулого з сучасністю. Щороку Полтавський краєзнавчий музей відвідують близько 300 тисяч полтавців і гостей нашого краю.
Діалог минулого з сучасністю
Опубліковано: 15 Квітня 2011
![Друкувати Друкувати](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/plugins/wp-print/images/printer_famfamfam.gif)