![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2017/05/IMG_6369.jpg)
Полтавщина відзначила 72-гу річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Для сивочолих фронтовиків – представників ветеранських організацій – в обласній державній адміністрації відбувся урочистий прийом. – Хорольська земля пам’ятає воїнів, полеглих під час її визволення, тисячі загиблих у Хорольській ямі, – наголосив почесний ветеран України, голова ради Хорольської районної організації ветеранів Дмитро Кражан. – […]