![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2017/02/IMG_0224.jpg)
Перший тиждень лютого волонтери з Полтави й Кременчука завершували на буремному сході – вирушили у вихідні до українських військових, традиційно взявши необхідне, замовлене бійцями, і гостинці від земляків. Цього разу їхали двома автівками. Зустрілися в Зайцевому Донецької області, де тримає позиції 25-та окрема повітрянодесантна бригада. У п’ятницю ввечері заходжу в 114-ту кімнату облдержадміністрації, де розташований […]