![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2017/02/Kruty1.jpg)
Із нагоди Дня пам’яті Героїв Крутів у Полтаві, біля пам’ятника Загиблим українським козакам, відбулися мітинг та покладання квітів. У заході взяли участь керівники області, міста, представники духовенства, трудових колективів, громадськості, творчої інтелігенції, молодь. Учасники мітингу говорили про патріотизм і мужність київських студентів та гімназистів, які у січні 1918 року під станцією Крути на Чернігівщині затримали […]