“КрАЗ” ярмаркував на “AGROEXPO-2016”

АвтоКрАЗ із хорошими результатами та цікавими пропозиціями щодо співпраці повернувся із IV Мiжнapoдної aгpoпpoмислoвої вистaвки “AGROEXPO-2016”, яка проходила у Кропивницькому. До уваги відвідувачів заходу Кременчуцький автозавод представив дві перспективні моделі, які можуть успішно використовуватися у фермерських господарствах та агрофірмах.
Експозиція КрАЗа включала двовісний самоскид “КрАЗ-5401С2” та універсальне полегшене шасі “КрАЗ-5401Н2”, максимально уніфіковане з різними силовими установками і спецнадбудовами, нині обладнане ізотермічним фургоном.
Автомобіль “КрАЗ-5401С2” (4х2) створено ПАТ “АвтоКрАЗ” на початку поточного року. Особливість самоскида: надзвичайна маневреність із мінімальним радіусом повороту – близько 7,5 м за рахунок встановлення безкапотної кабіни; 10-тонна вантажопідйомність при невеликих габаритах – 6330х2500х2960; комфортність робочого місця водія завдяки встановленню ергономічної кабіни зі зручними сидіннями на пневмопідвісці, рульової колонки, регульованої по куту і висоті, функціональній панелі приладів і рештою «дрібничок», які знижують стомлюваність під час роботи; оригінальна самоскидна 7-кубова платформа коробчастої форми з дистанційним механізмом замикання заднього борту. Платформа обладнана підйомним механізмом з телескопічним здвоєним циліндром.
Універсальне полегшене шасі “КрАЗ-5401Н2” (4х2) – ще одна з перспективних моделей, на яку автозавод робить ставку. Особливість конструкції цієї моделі – у застосуванні полегшених вузлів і агрегатів. Зокрема “схудла” підвіска, а замість гарячекатаного швелера лонжеронів рами шасі застосований полегшений холодногнутий швелер з високоміцного металу австрійського концерну Voestalpine AG.
Високоергономічна безкапотна кабіна з пониженим габаритом (2960 мм порівняно з 3050 мм самоскида “КрАЗ-6511С4”), широке лобове скло, що забезпечує відмінний огляд дороги, максимальна уніфікація з іншими автомобілями сімейства і адаптація під різні силові установки, мінімальний – 8,5 м – радіус повороту, менша, ніж у попередників, витрата пального і багато іншого з переваг помітно відрізняють цю модель шасі від “побратимів”. На даному шасі встановлений ізотермічний фургон об’ємом 33,13 м3, який підтримує температурний режим від мінус 20°С до плюс 20°С.
Наміри КрАЗу із розширенням лінійки безкапотних автомобілів закріпитися в ніші техніки нижчої вантажопідйомності та потіснити іноземні аналоги поступово реалізуються. Обидва експонати мали на виставці успіх у фермерів та аграріїв. Вони, серед іншого, відзначили, що самоскид “КрАЗ-5401С2” якнайкраще придатний до цілорічного використання як перевізник різних сільськогосподарських вантажів, а рефрижератор допоможе вберегти сировину під час транспортування її до переробників. Під час виставкових днів представниками ПАТ “АвтоКрАЗ” було проведено ряд зустрічей із потенційними покупцями, на яких обговорено численні питання щодо співпраці українського виробника техніки із українськими годувальниками країни, встановлено нові ділові контакти та визначено спільні актуальні для обох базових галузей країни завдання, намічено шляхи їх вирішення.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.