“Динамо” – “Ворскла” – 1:0

У  23-му турі чемпіонату України з футболу Ліги Парі-Матч полтавська “Ворскла” зустрічалася у Києві із місцевим “Динамо”. Після нічиєї донецького “Шахтаря” із одеським “Чорноморцем” у столичних футболістів за три тури до закінчення змагань з’явився реальний шанс достроково оформити чемпіонство. І “динамівці” його використали. Хоча шлях до “золота” у поєдинку із “Ворсклою” був непростим.
Завдяки організованій грі підопічних Василя Сачка атаки “Динамо” захлиналися на підступах до штрафного майданчика гостей. Ударів по воротах Непогодова майже не було. І все ж господарі свого досягли. На 36-й хвилині після відмінного проходу та паса від Ярмоленка Мораєс змусив капітулювати полтавського голкіпера – 1:0. Пропущений гол дещо приголомшив “зелено-білих”, команда значно збавила темп гри.
На старті другого тайму “Ворскла” додала в атаці, намагаючись встановити статус-кво, а “Динамо” грало на утримання результату, надійно вибудувавши оборонні редути. Під завісу зустрічі Чеснаков мав гарну нагоду зрівняти рахунок, але пробив вище воріт. Тож матч завершився мінімальною перемогою господарів й оваціями вболівальників на трибунах, які вітали своїх улюбленців із 15-м чемпіонством.
У звітній зустрічі за наших земляків грали: Непогодов, Сімінін, Даллку, Дітятьєв, Чеснаков, Скляр, Ткачук, Бартулович (Громов, 61), Пердута (Сапай, 39), Ребенок, Шиндер.
Результати інших поєдинків туру: “Карпати” – “Говерла” – 3:0, “Сталь” – “Металіст” – 0:0, “Чорноморець” – “Шахтар” – 1:1, “Зоря” – “Волинь” – 1:1, “Олександрія” – “Дніпро” – 0:4.