![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_9278.jpg)
Привітна, товариська, світла й позитивна дівчина. Це – про Євгенію Борідку. Вона красуня, як і годиться дівчатам із Полтавщини. Але не тільки приваба полтавок, а й працьовитість, розум, цілеспрямованість, доброта допомогли Жені здобути корону переможниці конкурсу “Miss Ukrainian Diaspora 2015”. Він відбувся вп’яте в Чикаго (США) в листопаді минулого року. Серед 15 красунь-українок наша землячка […]