“Ворскла” – “Чорноморець” – 2:0

У  чемпіонаті України з футболу Ліги Парі-Матч відбувся 22-й тур. Полтавська “Ворскла” вдома приймала одеський “Чорноморець”. Господарі вже на другій хвилині зустрічі засмутили гостей. Після подачі кутового Ткачук головою забив м’яч у нижній кут воріт одеситів – 1:0. Але футболістів “Чорноморця” швидкий гол психологічно не зламав, вони докладали максимум зусиль, щоб встановити статус-кво. Втім усі потуги гостей виявилися марними. “Ворскла” ж переважно грала на контратаках, намагаючись закріпити успіх. Це їй вдалося на 77-й хвилині, коли Коломоєць подвоїв рахунок – 2:0.
У звітній зустрічі за наших земляків грали: Непогодов, Пердута, Сапай, Даллку, Дитятьєв, Громов, Скляр, Ткачук, Бартулович (Ребенок, 59), Хльобас (Чеснаков, 78), Шиндер (Коломоєць, 46).
Результати інших поєдинків туру: “Олександрія” – “Зоря” – 2:0, “Говерла” – “Динамо” – 0:2, “Дніпро” – “Металіст” – 5:0, “Волинь” – “Карпати” – 0:0, “Шахтар” – “Олімпік” – 3:0.