“Олімпік” – “Ворскла” – 1:1

У  чемпіонаті України з футболу Ліги Парі-Матч відбувся 21-й тур. Полтавська “Ворскла” грала на виїзді. Її суперником був донецький “Олімпік”. Донеччани спробували організувати кілька стартових атак, які потерпіли фіаско, зіткнувшись із оборонними редутами полтавців. “Зелено-білі”, натомість, використовували будь-які можливості для швидкого контрнаступу. І все ж першими забили донеччани. На 32-й хвилині Матяж реалізував пенальті. Але вболівальники “Олімпіка” раділи недовго. Вже через три хвилини Громов встановив рівновагу – 1:1.
У другому таймі забити могли обидві команди, хоча у “Ворскли” все ж нагод було більше. Втім рахунок залишився незмінним – бойова нічия.
У звітній зустрічі за наших земляків грали: Богуш, Сімінін, Даллку, Скляр, Громов (Ребенок), Ткачук, Ковпак (Бартуловіч, 54), Чеснаков, Пердута, Шиндер, Хльобас (Коломієць, 78).
Результати інших поєдинків туру: “Чорноморець” – “Говерла” – 1:0, “Карпати” – “Олександрія” – 2:2, “Сталь” – “Шахтар” – 3:3, “Динамо” – “Волинь” – 3:0, “Зоря” – “Дніпро” – 1:2.