Товариські матчі “Ворскли”

Після кількаденного відпочинку основний та дублюючий склади полтавської “Ворскли” відбули на другий навчально-тренувальний збір до Туреччини. “Зелено-білі” планують провести дев’ять контрольних матчів. Першим спаринг-суперником наших земляків стала “Зоря” із молдовського міста Бєльці. “Ворскла” почала поєдинок активніше, заволодівши ініціативою на полі, втім реалізувати її не вдалося. Натомість суперники під завісу першого тайму відкрили рахунок, а в другому подвоїли його. Отож полтавцям довелося відіграватися. На 67-й хвилині Ткачук розпечатав ворота “Зорі”, на 78-й – Ребенок встановив статус-кво, а на 81-й – Ковпак, майстерно виконавши пенальті, вивів “Ворсклу” вперед. Але перемогу “зелено-білі” не втримали. За сім хвилин до фінального свистка молдовські футболісти втретє змусили капітулювати полтавського голкіпера. Отож бойова нічия – 3:3.
У цій зустрічі наші земляки грали двома складами.
1 тайм: Богуш, Пердута, Даллку, Чеснаков, Сапай, Довгий, Скляр, Громов, Бартуловіч, Шиндер, Бараннік.
2 тайм: Непогодов, Сімінін, Дитятьєв, Чеснаков (Бобров, 60),  Пердута, (Квасний, 60), Ткачук, Мельник, Ребенок, Хльобас, Ковпак, Коломієць.
***
У другому товариському матчі “Ворсклі” протистояв маріупольський “Іллічівець”. Доля зустрічі вирішилася у стартові хвилини. Захисник “зелено-білих” зіграв рукою у власному штрафному майданчику, суддя призначив пенальті. Вакуленко пробив сильно, м’яч від штанги залетів у ворота – 0:1. У наступний ігровий час “Ворскла” намагалася відігратися, “Іллічівець” контратакував. Але забити більше нікому із футболістів не вдалося.
У цьому поєдинку кольори команди наших земляків захищали: Непогодов (Ткаченко, 46), Чеснаков, Бобров (Ардін Даллку, 75), Сапай, Квасний, Мельник (Ічанський, 75), Довгий, Ребенок, Хльобас, Ковпак, Бараннік (Шаповал, 75).