“Ворскла” завершила перший тренувальний збір

На перших тренувальних зборах у Туреччині полтавська “Ворскла” провела свій останній спаринг-поєдинок. Її суперником був казахський “Шахтар”. Клуб, що представляє півмільйонне місто Караганду, вже кілька років поспіль заявляє про себе в єврокубкових турнірах. Команда має міцну матеріально-технічну базу, хороший підбір виконавців. Тож нашим землякам у цьому поєдинку довелося нелегко. З перших хвилин “Шахтар” заволодів ініціативою на полі, але реалізувати її так і не зумів. “Ворскла” ж гольовий момент використала. Долю гри вирішив єдиний гол. На 28-й хвилині його забив Андрій Ткачук – 1:0.
У цьому матчі наші земляки грали двома складами.
1 тайм: Непогодов, Пердута, Даллку, Дитятьєв, Сімінін, Бартуловіч, Довгий, А.Ткачук, Ребенок, Хльобас, Шиндер.
2 тайм: Ткаченко, Сапай, Є.Ткачук, Скляр, Чеснаков, Коломоєць, Ковпак, Пердута (Одарюк, 69), Дитятьєв (Квасний, 69), Бартуловіч (Бобров, 69), Ребенок (Мельник, 72).
Після завершення першого тренувального збору “Ворскла” на кілька днів повернулася до Полтави. А 10 лютого разом з дублюючим складом команда відбула на другий збір, який теж проходитиме у Туреччині.