На крутосхилах Сорочиного яру

У  гірськолижному комплексі “Сорочин Яр” Диканського району відбувся етап Кубка України з гірськолижного спорту, а також Всеукраїнський турнір із слалому серед юнаків та дівчат. У змаганнях на трасі довжиною 360 метрів з висотою старту 152 метри і стометровою висотою фінішу взяли участь спортсмени з Полтавської, Чернівецької, Закарпатської та Київської областей.
У турнірі із слалому серед полтавців “золото” здобули: Олеся Квіта та Микита Мілько, “срібло” – Єлизавета Дяченко, Анастасія Дорош, Катерина Півень, Ілля Сидорін і Артем Солдатенков, “бронзу” – Софія Краснова.
На турнірі за Кубок України третім фінішував Тарас Черкаський. У загальнокомандному заліку Всеукраїнських змагань серед юнаків та дівчат три команди з Полтавщини посіли другу, четверту і п’яту сходинки, на кубкових змаганнях завоювали “бронзу”.