«Тато, мама, я – шахова сім’я»

Таку назву мають традиційні змагання, що проходять у дні шкільних канікул у Миргороді.  Учасниками турніру стали 17 команд. Разом із юними шахістами – учнями дитячо-юнацької спортивної школи – у давню гру грали їхні батьки, дідусі, інші родичі, які люблять інтелектуальний спорт. Втретє поспіль першість завоювали першорозрядниці Євгенія та Олександра Кривко, набравши 11 з 12 можливих очок. На другому місці – команда сім’ї Яременків у складі дідуся Івана Романовича та онука Романа, кандидата в майстри спорту, учня Миргородської ДЮСШ, з 10 заліковими балами. “Бронзу” у нелегкій боротьбі вибороли мама і дочка – Юлія Миколаївна і Влада Ставицькі (9 очок). Переможці та призери отримали медалі, грамоти і цінні подарунки. Усі учасники змагань не залишилися без призів.
Організатор турніру, тренер-викладач ДЮСШ Валерій Яворовський зазначив, що шахи допомагають згуртувати людей, незважаючи на вік чи підготовку. Подібні змагання дають поштовх для формування кращих людських якостей і для нових досягнень.