Звернення голови обласної державної адміністрації Валерія Головка та голови обласної ради Олександра Біленького до депутатів місцевих рад міста Полтави

Шановні депутати Полтавської міської та районних
у місті рад!
Звернутися до вас спонукала ситуація, що склалася у Полтаві стосовно ухвалення місцевих бюджетів на 2016 рік. На Полтавщині на кінець 2015 року з 500 місцевих бюджетів, які входять до зведеного бюджету України, затверджено 495.
Не затверджено лише бюджети Полтави, Київського, Октябрського, Ленінського районів у місті Полтаві, а також 1 сільський бюджет.
Це є не лише прямим порушенням Бюджетного кодексу України, а й величезною неповагою до територіальної громади, яка довірила вам свою долю.
Сподіваємося, ви розумієте, що від вчасного прийняття бюджету залежать налагодження всього ритму життя міста, функціонування бюджетних установ та організацій, робота шкіл, лікарень, дошкільних закладів, закладів культури та спорту. Також з початку цього року на утримання міського бюджету переведено професійно-технічні навчальні заклади.
Відсутність вчасного фінансування, затримка заробітної плати потягнуть за собою величезну напругу в суспільстві та загострення ситуації в місті. Під загрозою – функціонування міських комунальних служб, пільгове перевезення пасажирів.
Сьогодні, в умовах агресії, що її чинить Росія проти України, ці питання набувають рівня національної безпеки.
На останніх виборах до місцевих рад мешканці міста прагнули обрати депутатів, здатних втілити в життя ідеали Революції Гідності, яка освячена кров’ю Героїв Небесної Сотні та героїв АТО. Тому полтавці з сумом і розчаруванням спостерігають за тими протиріччями та чварами, які розривають депутатський корпус Полтавської міської ради, гальмують роботу районних у місті рад, у першу чергу – прийняття бюджетів.
Просимо вас усвідомити, що передвиборні баталії завершилися, та довести свою спроможність мислити по-державному, колективно й ефективно вирішувати всі питання, від яких залежить життя міста та добробут його жителів.
Також хочемо наголосити, що від вашого професіоналізму, здатності злагоджено працювати та знаходити компромісні рішення залежить не лише розвиток Полтави, а й довіра її мешканців до влади в цілому, їхня віра у перспективу розвитку нашої держави.

Валерій ГОЛОВКО,
голова
облдержадміністрації;
Олександр БІЛЕНЬКИЙ,
голова
обласної ради.
Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.