Тільки рахунок

У  першій та другій лігах чемпіонату України з футболу відбувся 12-й тур. У першій лізі ФК “Полтава” вдома розійшовся миром із криворізьким “Гірником” – 0:0. “Гірник-Спорт” вдома здолав охтирський МФК “Нафтовик-Укрнафта” – 2:0. Комсомольчани також зіграли перенесений матч із “Гірником” і перемогли – 1:0. Обидва голи були забиті під завісу зустрічі. На     82-й хвилині відзначився Герасимець, а у доданий арбітром час (95-та хвилина) – Моісеєнко.
Друголіговий “Кремінь” вдома поступився чернівецькій “Буковині” – 1:3. У кременчужан на 22-й хвилині пенальті реалізував Черній.
Після зіграних матчів “Гірник-Спорт” із 18-ма очками посідає шосте місце, ФК “Полтава” із 14-ма очками на 11-й сходинці. У другій лізі “Кремінь” залишився на       9-му місці із 14-ма пунктами.