“Олімпія” – володар Кубка Полтавщини

На стадіоні “Лтава”, у селищі Крутий Берег Полтавського району, відбувся фінальний матч Кубка області з футболу серед аматорських команд. У фіналі зустрічалися “Олімпія” із Савинців Миргородського району та ФК “Глобине”. На 17-й хвилині рахунок відкрила “Олімпія”. На 88-й хвилині команда із Савинців не реалізувала пенальті. Натомість уже у доданий арбітром час глобинці зрівняли рахунок – 1:1. Щоб визначити переможця, суддя призначив два овертайми по 15 хвилин. Утім забити жодна з команд так і не зуміла. Тож на глядачів чекала серія післяматчевих пенальті. Влучнішими були футболісти “Олімпії”. Отож 1:1 (2:4 по пенальті). Кубок області здобувають футболісти із села Савинці Миргородського району.