Старт групового турніру

Донецький “Шахтар” та київське “Динамо” провели перші матчі групового турніру Ліги чемпіонів.
“Гірники” в Іспанії зазнали нищівної поразки від мадридського “Реалу” – 4:0. На 30-й хвилині після навісу Іско П`ятов не втримує м`яч в руках і на добивання грає Бензема – 1:0. Пропустивши гол, підопічні Мірча Луческу продовжували грати усією командою в захисті. У перші 45 хвилин “Реал” більше не забив, а “Шахтар” так жодного разу і не поцілив у ворота Наваса, який відверто нудьгував у “рамці”. У другій половині зустрічі, на 54-й хвилині суддя призначає пенальті. Роналду був влучний і подвоїв рахунок – 2:0. Через вісім хвилин за гру рукою у штрафній Азеведо – знову одинадцятиметровий. Роналду вдруге переграє П`ятова – 3:0. Невдовзі цей же форвард “Реалу” після удару Марсело добивав м’яч у ворота голкіпера “гірників” – 4:0.
Київське “Динамо” вдома приймало португальський “Порту”. Вболівальники очікували нарешті першої перемоги української команди у дуелях із португальцями на власному полі. Але цього, на жаль, не сталося. Граючи дуже обережно, загалом за весь матч обидві команди створили 6–7 гострих моментів, чотири з яких реалізували. Кияни забили першими. Зробив це на  20-й хвилині Гусєв. Але вели в рахунку недовго. Через три хвилини Абубакар встановив рівновагу – 1:1. У другому таймі господарі заграли дещо активніше, але в одній з контратак той же Абубакар виводить гостей вперед. І тільки під завісу зустрічі, на 89-й хвилині, Буяльський врятував гру – 2:2. Бойова нічия.