“Ворскла” – “Металіст” – 1:0

Після п’яти нічиїх поспіль “Ворсклі” конче необхідно було перемагати. І нарешті наші земляки зуміли зробити це у домашньому матчі з “Металістом”. Уже з перших хвилин зустрічі “зелено-білі” перевели гру на половину поля суперника. Впродовж усього поєдинку, незважаючи на контрвипади гостей, ініціативою на футбольному майданчику володіли переважно полтавці. Втім забити їм вдалося лише під завісу гри. На 86-й хвилині Дитятьєв “розпечатав” ворота суперників – 1:0.
У звітній зустрічі кольори “Ворскли” захищали: Ткаченко, Пердута, Даллку, Сімінін, Дитятьєв, А. Ткачук, Скляр (Бартуловіч, 76), Турсунов, Громов, Міщенко (Ковпак, 70), Шиндер (Баранник, 36).
Результати інших матчів шостого туру: “Олександрія” – “Чорноморець” – 0:0, “Зоря” – “Динамо” – 0:0, “Шахтар” – “Металург” – 2:0, “Говерла” – “Сталь” – 0:0, “Волинь” – “Олімпік” – 1:0, “Дніпро” – “Карпати” – 2:0.