“Металург” – “Ворскла” – 1:1

У  п’ятому турі Ліги Парі-Матч полтавська “Ворскла” грала у Запоріжжі з одним із аутсайдерів нинішньої першості – місцевим “Металургом”. Уже з перших хвилин зустрічі наші земляки захопили ініціативу на полі. Перший небезпечний момент виник після подачі кутового. Турсунов навісив м’яч, а на дальній штанзі Ковпак та Шиндер не змогли замкнути передачу. Потім по воротах господарів били Ковпак, Сімінін та Андрій Ткачук. Втім реальних гольових ситуацій вони не створили. “Металурги” відповіли небезпечним рейдом Каплієнка, який пройшов лівим флангом і пробив у дальній кут – небезпечно, але безрезультатно. У наступній атаці “Металург” забив. Вкидання з ауту, Журахівський проходить по флангу, прострілює на Корнєва – 1:0. Мали запоріжці й другий шанс. Татарков прорвався лівим флангом, віддав м’яч на Юсова, і той пробив по воротах – повз ближній кут. У другому таймі полтавці продовжували атакувати. Знову Дитятьєв “пробивав” головою з навісу Турсунова. Старцев парирував м’яч. Потім із десяти метрів не влучив у ворота Шиндер. Ще кілька хвилин і Турсунов уже знайшов Громова своєю передачею. Артем намагався головою переправити м’яч у сітку воріт, але Старцев знову був на висоті. Зрештою зусилля “Ворскли” увінчалися успіхом. Бартуловіч подав з кутового, а Дитятьєв, відірвавшись від захисників, спрямував круглого у дальній кут – 1:1. Тим часом 36-градусна спека змінилася на 24 градуси зі зливою. Але наші земляки продовжували штурмувати ворота господарів. На жаль, вирвати перемогу їм таки не вдалося – 1:1.
Кольори “Ворскли” у звітній зустрічі захищали: Ткаченко, Сімінін, Громов, Є. Ткачук, Шиндер, Чеснаков (Скляр, 46),
А. Ткачук (Бараннік, 80), Ковпак (Бартуловіч, 54), Пердута, Дитятьєв, Турсунов.
Результати інших матчів п’ятого туру: “Олімпік” – “Олександрія” – 1:0, “Динамо” – “Карпати” – 3:0, “Шахтар” – “Дніпро” – 0:2, “Сталь” – “Волинь” – 1:2, “Чорноморець” – “Зоря” – 0:2, “Металіст” – “Говерла” – 2:2.