Пожежонебезпечний період: остерігайтеся трагічних наслідків

За прогнозами Укргідрометцентру, найближчим часом в Україні переважатиме тепла, посушлива погода. Таким чином, на значній території держави рівень пожежної небезпеки сягне максимальних позначок.
Саме тому Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громадян із проханням не провокувати пожежі в екосистемах, лісових масивах та дотримуватися правил безпеки під час відпочинку на природі. Варто пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки загрожує навколишньому середовищу і життю людей.
Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється: розводити багаття у лісі та лісопосадках, крім тих, що пов’язані з технологічними вимогами лісогосподарських заходів у спеціально передбачених для цього місцях; заїжджати на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортним засобам та іншим механізмам, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети; палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники, недопалки; залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я; заправляти у лісі, лісопосадках паливні баки під час роботи двигуна; випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, сільськогосподарських угіддях, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу.
Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером “101”. Пам’ятайте, що лише дотримання правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Прес-служба ДСНС України

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.