Медалі Всесвітньої універсіади

Полтавська спортсменка Марія Лівер завоювала “золото” універсіади у плаванні на дистанції 50 метрів брасом.
* * *
На турнірі із дзюдо Всесвітньої універсіади у складі збірної України виступав полтавець Дмитро Канівець. Наш земляк посів друге місце. На шляху до фіналу Дмитро переміг дзюдоїстів із Вірменії, Чорногорії, Домініканської Республіки та Росії. У фінальному двобої поступився титулованому корейському спортсменові, чемпіонові Азії Ан Чан Гріну.
Нагадаємо: на початку червня Дмитро Канівець переміг у змаганнях ХІІ Універсіади України, а також став срібним призером Континентального кубка. До речі, полтавський дзюдоїст вже виборов путівку на Олімпіаду-2016 у Бразилії.
* * *
У змаганнях з волейболу Всесвітньої універсіади збірна України у фіналі поступилася команді Росії
і завоювала срібні медалі. У складі нашої збірної виступали двоє вихованців полтавського волейболу – Пилип Гармаш та Микола Мороз. У тренерському штабі теж двоє полтавців – Микола Пасажин і Сергій Скрипка.
* * *
ЗА ПІДСУМКАМИ ХХVІІІ Всесвітньої літньої універсіади у загальнокомандному заліку студентська збірна України посіла восьме місце. В її активі – 8 золотих, 17 срібних і