Товариський матч української і грузинської збірних

В  австрійському Лінці відбувся товариський матч національних збірних Грузії та України. Українці мали перевагу протягом всієї зустрічі, але в першому таймі суперник зміг нівелювати її злагодженою грою в обороні. Втім після перерви, протягом 20 хвилин, “синьо-жовті” забили два голи. На 57-й хвилині відзначився Артем Кравець. Через 10 хвилин гол забив Євген Коноплянка. І лише на 81-й хвилині Мате Вацадзе скоротив розрив у рахунку – 1:2. Далі грузини великими силами пішли в атаку, намагаючись врятувати гру. Підопічним Михайла Фоменка вдалося вистояти і під завісу матчу навіть перехопити ініціативу. Але рахунок залишився незмінним. Цей матч був основним етапом підготовки збірної України до гри 14 червня із командою Люксембургу у відборі Євро-2016.