![](http://www.old.zorya.poltava.ua/wp-content/uploads/2015/06/IMG_7076.jpg)
“Я урочисто присягаю українському народові завжди бути йому вірним і відданим”, – лунало на плацу 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних сил України, що в Полтаві. Тут новобранці складали військову присягу. Більше тисячі строковиків того дня поповнили ряди Української армії і проходитимуть підготовку на базі цього навчального центру. Звертаючись до новобранців, начальник 179-го об’єднаного […]