“Кремінь” – “Шахтар-3” – 1:2

Кременчуцький “Кремінь” вдома зіграв свій перший офіційний матч у 2015 році. Це був останній поєдинок другого кола. Підопічні Свистуна несподівано поступилися команді “Шахтар-3” із Донецька. Господарі намагалися забити швидкий гол, але на 17-й хвилині наразилися на результативну контратаку гостей – 0:1. Зрівняти рахунок наддніпрянським футболістам вдалося лише на 81-й хвилині. Черній замкнув фланговий простріл і подарував численним місцевим вболівальникам надію навіть на перемогу. Але вже через три хвилини наші земляки знову проґавили гострий випад “гірників”, і воротар “Кременя” вдруге дістав м’яч із сітки воріт – 1:2. Кременчужани намагалися врятувати поєдинок і мали для цього кілька реальних нагод, проте не використали їх.
Після цього протистояння, за підсумками двох кіл, “Кремінь” посів третє місце.