Іспанія – Україна – 1:0

Збірна України зазнала мінімальної поразки від Іспанії у виїзному поєдинку, який може стати визначальним у подальшій турнірній боротьбі за другу сходинку і місце в плей-оф. Незважаючи на статус аутсайдера протистояння, команда Михайла Фоменка продемонструвала конкурентний футбол і заслуговувала як мінімум на нічию. Іспанці з перших хвилин прогнозовано взяли м’яч під свій контроль та перевели гру на половину поля української збірної. Підопічні Фоменка “сиділи” глибоко в обороні, чекаючи свого шансу в контратаці. Й на 19-й хвилині могли вийти вперед, однак після подачі Ротаня зі штрафного Федецький з хорошої позиції пробив неточно. “Фурія” ж продовжувала шукати шляхи до воріт П’ятова. На 28-й хвилині  іспанцям таки вдалося відкрити рахунок. Хачеріді програв боротьбу Мораті, який після паса Іньєсти переграв П’ятова, відправивши м’яч у сітку – 1:0. Після цього нашій команді втрачати фактично вже не було чого, а тому гравці почали діяти більш відкрито. У підсумку збірна України продемонструвала непоганий футбол із чинним чемпіоном Європи, проте, на жаль, забитих м’ячів у виконанні наших футболістів уболівальники так і не побачили.
Отож після п’яти зіграних матчів наша збірна із дев’ятьма очками посідає третю сходинку, поступаючись Словаччині та Іспанії. Завдання виходу на ЧЄ-2016 значно ускладнилося, однак шанси поборотися за путівку до Франції у команди Михайла Фоменка все ж залишаються.