Завершився чемпіонат області

Визначилися переможці фіналу чемпіонату області з шашок-64 серед чоловіків і жінок, який упродовж трьох тижнів у вихідні проходив на базі Полтавської міської бібліотеки-філії №2. Чемпіоном став майстер спорту Юрій Верещака з Полтави, на другому місці – кандидат у майстри спорту, полтавець Руслан Оріховський, на третьому – Георгій Горгола з Біликів Кобеляцького району.
Серед жінок першу сходинку посіла Єлизавета Клименко, другу – Наталія Одарченко (обидві – жительки обласного центру), “бронза” – у дев’ятирічної Дарини Мосієнко з Розсошенців Полтавського району.
У рамках турніру відбулася ще одна приємна подія: в центральній міській бібліотеці з 87-річчям привітали найстаршу учасницю півфіналу області з шашок, мешканку обласного центру Валентину Шевцову. Ця жінка – палка прихильниця активного дозвілля, майже до 80 років виходила на лід на ковзанах. І зараз, каже, стала б на них, але син не дозволяє. Тому пенсіонерка переключилася на інтелектуальні види спорту.