Соціальна підтримка

осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення  антитерористичної операції, для покриття витрат  на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

Для вирішення питання щодо покриття особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, витрат  на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, постановою Кабінету Міністрів України від 1.10.2014 р. № 505 запроваджено щомісячну адресну допомогу в розмірах: для непрацездатних осіб (пенсіонерів, інвалідів, дітей) – 884 гривні на одну особу; для працездатних осіб – 442 гривні на одну особу. Загальна сума допомоги на сім’ю не може перевищувати 2400 гривень. Допомога призначається з дня звернення та виплачується терміном не більш ніж  6 місяців.
Щомісячна адресна допомога виплачується органами праці та соціального захисту населення громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які переселилися з тимчасово окупованої території України або районів проведення антитерористичної операції та перебувають на обліку в органах соціального захисту населення.
Постановою Кабінету Міністрів України від 1.10.2014 р. № 509 “Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції” затверджено Порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції. Підставою для взяття на облік є заява, документ, що посвідчує особу та реєстраційний номер облікової картки платника податків.
Станом на 23 грудня поточного року в Єдиній інформаційній базі даних про взятих на  облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, зареєстровано майже 20,6 тисячі осіб, серед них – 12,9 тисячі сімей. За призначенням щомісячної адресної допомоги звернулося 10,4 тисячі сімей. Виплату допомоги в області проведено включно по грудень 2014 року.

Людмила КОРНІЄНКО
Директор департаменту праці  та соціального захисту населення  облдержадміністрації

Print Friendly, PDF & Email
Ви можете залишити коментар, або Трекбек з вашого сайту. Друкувати Друкувати

Залишити комментар

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.