Стабільність вселяє оптимізм

Черговий поєдинок кременчуцький “Кремінь” провів у Білій Церкві з командою “Арсенал-Київщина”. Закінчився він з таким же рахунком, як і попередня зустріч, – знову 5:2 на користь наддніпрянських футболістів.
Гості відкрили рахунок уже на 4-й хвилині. Відзначився Іванов. Другий гол у середині першого тайму забив Буличов. У підопічних Сергія Свистуна добре діяли фланги. Саме звідти й ішла постійна загроза воротам суперника, коли наші футболісти ударами головою замикали небезпечні простріли. На 27-й хвилині рахунок став 0:3. Автор забитого м’яча – знову Іванов. Здавалося, що до перерви нічого вже не зміниться, проте Борзенко вирішив інакше й уже у компенсований час знову засмучує господарів – 0:4.
У другому таймі білоцерківцям вдалося скоротити рахунок, однак одразу ж Чорній реалізував вихід сам на сам з воротарем противника – 1:5. Згодом “арсенальці” відзначилися ще раз – 2:5. На цьому гольова феєрія скінчилась. Отож чергова виїзна перемога “Кременя”.
Наступний матч кременчуцькі футболісти зіграють у суботу, 8 листопада, на своєму полі з командою “Кристал” (Херсон).