Останні хвилини ледь не принесли поразки

Черговий поєдинок кременчуцький “Кремінь” провів у Карлівці з “Шахтарем-3”. “Гірники” вже не раз показували характер у цьому чемпіонаті, однак стабільності команді Валерія Рудакова поки що не вистачає. Це і призвело до того, що донеччани перебувають у нижній частині турнірної таблиці. Кременчужани ж набрали досить пристойний темп, вигравши чотири поєдинки поспіль. До того ж два останніх – не пропускаючи голів.
Із перших хвилин команда Сергія Свистуна почала диктувати умови гри і відзначилася вже на 13-й хвилині. Рахунок відкрив Черній. Одразу ж після цього Костянтин міг рахунок і подвоїти, але після подачі з флангу пробив поруч з “дев’яткою”. Ще один гольовий момент у першому таймі змарнував Ченбай. У другій половині зустрічі на 57-й хвилині успіх наддніпрянських футболістів закріпив Борзенко. Далі хороші шанси мали Степанчук і знову Ченбай, але не скористалися ними. А ось номінальні господарі протистояння до своїх нагод поставилися більш відповідально. Спочатку вони рахунок скоротили. Сталося це на 86-й хвилині. А за мить захисники наших земляків помилилися, і донеччани забили другий м’яч – 2:2. Далі – більше. “Шахтар-3” міг вирвати і перемогу, але “Кременю” відверто пощастило. На останніх хвилинах цього драматичного поєдинку м’яч влучав у стійку і поперечину наших воріт. Так, зустріч, в якій майже 85 хвилин суперник відбивався, могла закінчитися поразкою “Кременя”. Тож наші земляки втрачають надважливі очки у матчі з одним із аутсайдерів.
Наступний матч кременчуцькі футболісти зіграють у понеділок, 29 вересня, у Києві з командою “Оболонь-Бровар”.